Zpracujeme Vám nabídku!
Hurghada

Dessole Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh * * * * *

Dessole Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: BS 169

Nezávazná poptávka

Poloha: Luxusní hotelový komplex Dessole Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh se nachází na klidném místě, cca 25 km od centra Hurghady. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 50 m od hotelu, restaurace a bary cca 5 km. Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 20 km.

Popis: Hotelový komplex Dessole Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh se skládá z několika budov umístěných v rozlehlé zahradě. Je zde recepce, několik restaurací a barů, diskotéka, nákupní galerie a minimarket. V hotelu jsou dva pěkné bazény (jeden se skluzavkami) a bazén pro děti (lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů zdarma).

Pláž: Hotel leží u vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje: Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, minibar (zdarma) a bezpečnostní schránku (zdarma). Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel Dessole Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které se skládají ze dvou oddělených ložnic a mají stejné vybavení jako standardní pokoje.

Rodinné pokoje: Skládají se ze dvou oddělených ložnic a mají stejné vybavení jako standardní pokoje.

Stravování: 24 hodin All Inclusive.

Internet: Možné Wi-Fi připojení v lobby zdarma, internetová kavárna za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Dessole Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh pro své hosty pořádá různé animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, fotbal, šipky, fitness, vířivka, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek kulečník, služby lázeňského centra, masáže a sauna. Na pláži vodní sporty a potápění za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty