Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Spa Hotel Labe * * *

Spa Hotel Labe
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: Mariánské Lázně 171

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel patří se svojí výhodnou polohou v bezprostřední blízkosti kolonády a Zpívající fontány mezi nejoblíbenější hotely v lázeňském centru Mariánských Lázních.

Pokoje: Hostům je poskytováno ubytování ve 32 pokojích kategorie Komfort, které jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, TV, minibarem, telefonem, připojením na internet a sejfem.

Stravování: Restaurace Kolonáda - Snídaně jsou hostům podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. Hosté si mohou vybírat z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně nebo ze široké nabídky jídel dietních.

Léčba a wellness: Ve Spa hotelu Labe se nachází léčebné oddělení, kde je poskytována část léčebných procedur, např. suché plynové koupele CO2, plynové injekce, inhalace, masáže, parafínové zábaly, ultrazvuk, elektroterapie či kryoterapie.

DRUHY POBYTŮ: 
KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT
- Program zahrnuje komplexní péči o hosta včetně sestavení individuálního léčebného plánu. Při tomto druhu pobytu je význam kladen na využití přírodních léčivých zdrojů a tradičních balneologických metod.
MINI RELAX - Krátkodobá aktivní relaxace spojená s možností absolvování procedur z přírodních léčivých zdrojů.
MINUKÚRA - Léčebný program  určený pro ty, kteří se chtějí s Mariánskými Lázněmi seznámit a vyzkoušet si léčebné procedury.
RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ - Léčebný program určený především pro hosty, kteří chtějí prožít krátkou relaxační dovolenou v lázních.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty