Zpracujeme Vám nabídku!
Turecko

Galaxy Beach * * * *

Galaxy Beach
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: 246 Azur reizen

Nezávazná poptávka

POZOR akce!!

Odlety z Prahy v pátek na 8 dní: 2.5.; 9.5. 2015 je cena 9.900,-

16.5.; 23.5. 2015 je cena 10.500,-

Poloha a popis

Hotelový resort se rozkládá na 5 akrech v těsné blízkosti široké písčité pláže, v klidné části menšího letoviska s množstvím restaurací a obchůdků. Vzdálenost od letiště činí přibližně 18 km. V roce 2008 zrenovovaný hotel v zátoce Karaburyn u písečné pláže oceněné Modrou vlajkou je situovaný 14 km od Alanye a 135 km od letiště v Antalyi.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, vnitřní restaurace, venkovní posezení u bazénu, bar Suken a menší ayurvédské centrum. Součástí hotelového vybavení je velký venkovní sladkovodní bazén a dětský bazén v udržované hotelové zahradě.

Hotel poskytuje dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s vlastním sociálním zařízením (koupelan s vanou nebo sprchou, WC), které jsou vybaveny klimatizací, televizorem s příjmem satelitních programů, lednicí (za příplatek), šatníkem a balkonem.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. V Galaxy Pool baru jsou všechny místní nápoje mezi 10:00 – 23:00 zdarma. Za příplatek jsou všechny importované nápoje: čerstvý pomerančový džus, ovocné šťávy, koktejl, turecká káva, víno, whisky...

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází ve vzdálenosti 50 m od písčité pláže. Plážový servis (lehátka a slunečníky) se poskytují za poplatek. Hosté mohou využít výběru vodních sportů na pláži (za poplatek).

Služby v ceně

Plážový volejbal, fotbal, sauna, fitness, stolní tenis.

Služby za poplatek

Za poplatek se nabízí kulečník, jacuzzi, ayurvéda nebo masáže. Dětem je určeno dětské hřiště a dětský animační program. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hosté využívat zdarma. WiFi připojení k internetu lze využívat v prostorách lobby.

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty