Zpracujeme Vám nabídku!
Rhodos

Hotel Loutanis * * *

Hotel Loutanis
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: 261 Ancora

Nezávazná poptávka

Akční cena: již od 13.990,-Kč týden/osoba /ALL INCLUSIVE
Odlety z Prahy, Brna i Ostravy:

10.7. na 8 dní: 13.990,-Kč
17.7. na 8 dní: 15.990,-Kč
24.7. na 8 dní: 15.990,-Kč
31.7. na 8 dní: 15.990,-Kč

Poloha a popis: Hotelový komplex Loutanis se skládá z hlavní budovy a dalších dvou budov, které se nacházejí v příjemné zahradě se dvěma bazény. Hotel zdarma organizuje kyvadlovou dopravu na pláž Kolymbia Beach, přibližně šestkrát denně. V centru letoviska je mnoho obchůdků, restaurací, barů a taveren.
Pláž: Hotel je situován přibližně 600 metrů od písečno-oblázkové pláže Afandou a 700 metrů od písečno-oblázkové pláže Kolymbia. Hosty na pláž denně sváží hotelový minibus zdarma. Slunečníky a lehátka jsou na obou plážích za poplatek.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo palandy pro děti.
Stravování: All Inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou rautu, Snack bar u bazénu, Lehké občerstvení během dne, Místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje, Odpoledne káva a zákusky
Služby zdarma: Dva venkovní bazény s opalovací terasou, Lehátka,slunečníky a ručníky u bazénu
Služby za poplatek: Slunečníky a lehátka na pláži, Minifotbal, Kulečník, Elektronické hry,Šipky,Aerobik,Vodní sporty,Internet
Služby pro děti: Dětský bazén,Dětské hřiště,Dětská postýlka na vyžádání
Zábava: Hotel pořádá v hlavní sezóně jednou týdně řecké večery a karaoke. Milovníci nočního života mohou také navštívit diskotéku v areálu hotelu. Pokud jste vyznavači turistiky, doporučujeme výlet do městečka Lindos nebo můžete prozkoumat krásy hlavního města Rhodos. Pobyt na pláži si můžete zpříjemnit různými vodními sporty.

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty