Zpracujeme Vám nabídku!
Turecko

Hotel Galeri Resort * * * * *

Hotel Galeri Resort
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: BS 284

Nezávazná poptávka

Hotelový komplex Galeri Resort se zahradou se nachází v letovisku Okurcalar. Nejbližší obchůdky, restaurace a bary jsou v městečku Alara cca 1,5 km, město Side cca 25 km. Autobusová zastávka je u hotelu. Vzdálenost od letiště je cca 85 km.

Vybavení:

Hotel Galeri Resort se skládá z hlavní a vedlejší budovy. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, minimarket, kadeřnictví, diskotéku, obchůdky, venkovní bazén, bazén se skluzavkami (lehátka a slunečníky jsou zdarma) a vnitřní bazén. Klimatizované pokoje s balkonem nebo terasou mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, minibar (naplněn po příjezdu, voda zdarma po celý pobyt) a bezpečnostní schránku (za poplatek). Na vyžádání je možno zajistit dětskou postýlku zdarma.

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž s barovým servisem a sprchami (lehátka, slunečníky zdarma a osušky za poplatek) je přímo u hotelu.

Sport a zábava:

Hotel Galeri Resort pořádá různé denní i večerní animační programy jak pro dospělé, tak pro děti. Zdarma plážový volejbal, kulečník, šipky, fitness, sauna, stolní tenis, tenis bez osvětlení. Za poplatek elektronické hry, minigolf, masáže, tenis s osvětlením, turecké lázně a vodní sporty na pláži. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště

Stravování:

Ultra all inclusive

 

 

 

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty