Zpracujeme Vám nabídku!
Maroko

Hotel Argana * * *

Hotel Argana
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: BS 287

Nezávazná poptávka

Akční nabídka od: 14.924,-Kč / 8 dní/ all inclusive
Díte do 12 let ZDARMA!!!
Termíny: 17.6.-24.6.;  20.6.-27.6.; 24.6.-31.6.; 27.6.-3.7.2015

Poloha: Příjemný hotel Argana se nachází cca 500 m od centra města plného obchůdků, restaurací a příjemných kaváren. Nejbližší restaurace a bary se nacházejí cca 100 m od hotelu, nákupní možnosti cca 300 m. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 25 km.

Pláž: Hotel leží cca 500 m od široké pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Od pláže je oddělen místní komunikací a pěší promenádou. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Pokoje: Prakticky zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 3.5.–31.10.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a miniledničku (za poplatek). Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. V pokoji je také k dispozici bezpečnostní schránka za poplatek (cca 25 MAD/den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Promo pokoje jsou bez balkonu.

Stravování: Polopenze formou bufetu nebo možnost plné penze.

Popis: Hotel Argana vybudovaný v  marockém stylu se skládá z několika budov umístěných v zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace a tři bary, kavárna, konferenční prostory, kadeřnictví a diskotéka. V hotelu je pěkný bazén a bazén pro děti (lehátka a slunečníky zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet: Wi-Fi připojení na recepci zdarma. Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Argana pro své hosty pořádá různé animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Stolní tenis, vířivka a služby fitness centra zdarma. Za poplatek kulečník (cca 10 MAD/hra), sauna (cca 60 MAD), masáže a služby lázeňského centra.

Poskytovatel služeb: Blue Style

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty