Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

Hotel Ksar Djerba * * *

Hotel Ksar Djerba
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: BS 432

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Ksar Djerba se rozkládá v udržované zahradě plné palem a květin. Nejbližší nákupní možnosti se nacházejí cca 100 m od hotelu. Do centra městečka Midoun, kde se nachází trh, kavárny a další obchůdky, je to cca 3 km. Centrum hlavního města ostrova Houmt Souk je vzdáleno cca 15 km a letiště cca 25 km od hotelu.

Pláž: Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 250 m a od hotelu je oddělena místní komunikací. Vstup do moře je pozvolný a na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Na hotelové pláži, která je vzdálena dalších cca 250 m od vstupu na pláž, mají hoteloví hosté lehátka a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou za poplatek (cca 1 TND/den) a na zálohu cca (10 TND).

Pokoje: Různě dekorované klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají telefon, koupelnu s vanou a WC. Některé pokoje mají balkon nebo terasu. Za poplatek si lze zapůjčit miniledničku (cca 5 TND/den) a SAT-TV (cca 5 TND/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci (za poplatek cca 2 TND/den). 

Stravování: 24 hodin All Inclusive.

Popis: Hotel Ksar Djerba s rodinnou přátelskou atmosférou je postavený v typickém tuniském stylu. Hostům nabízí velkou vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace a tři bary, maurskou kavárnu, obchůdek se suvenýry, kadeřnictví, společenskou místnost a amfiteátr. V areálu hotelu se nachází vnitřní bazén a dva krásné venkovní bazény s oddělenou částí pro děti (jeden se skluzavkami). Lehátka a slunečníky zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Internet: Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava: Hotel Ksar Djerba pořádá různé animační, večerní a sportovní programy jako například gymnastiku, lukostřelbu, kurzy tance a další. Zdarma minigolf, šipky, stolní tenis, tenis během dne, volejbal, fotbal a basketbal. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže a služby lázeňského centra. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. 27jamkové golfové hřiště Djerba Golf Club je vzdáleno cca 3 km od hotelu.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty