Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko - pevnina

Hotel Caribbean World Borj Cedria * * * *

Hotel Caribbean World Borj Cedria
1 2 3 4 5 6
Informace:

Kód nabídky: BS 433

Nezávazná poptávka

Poloha
Hotelový komplex Caribbean World Borj Cedria se nachází v prázdninovém letovisku Borj Cedria. Do centra hlavního města Tunis, kde jsou nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary, je to cca 30 km. Letiště je vzdáleno cca 90 km od hotelu.

Pláž
Vlastní pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu.

Pokoje
Účelně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, telefon, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku (za poplatek) a balkon nebo terasu. Čtyřlůžkové pokoje jsou mezonetového typu s jednou klimatizační jednotkou. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování
All Inclusive.

Popis
Hotelový rezort se skládá z hlavní budovy a komplexu bungalovů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, 4 à la carte restaurace, 3 bary, diskotéka, nákupní galerie, minimarket, kadeřnictví a centrum krásy (za poplatek). V areálu hotelu je pěkný velký bazén, menší bazén pro děti a malý aquapark za poplatek (cca 6 TND/osoba/den). Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.

Internet
Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava
Hotel Caribbean World Borj Cedria pro své hosty pořádá bohaté animační a sportovní programy jako např. hry v bazénu, večerní show, kurzy tance, aerobik apod. Pro děti je zde miniklub. Zdarma si můžete zahrát tenis během dne, plážový volejbal, minigolf, šipky a stolní tenis. Za poplatek je kulečník, elektronické hry, masáže a vodní sporty na pláži.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty