Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko - pevnina

Hotel African Queen Hammamet * * * *

Hotel African Queen Hammamet
1 2 3 4 5
Informace:

Kód nabídky: BS 434

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel African Queen Hammamet s prázdninovou atmosférou leží cca 6 km od centra města Hammamet. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 100 m od hotelu, kavárničky, restaurace, bary a diskotéky cca 200 m. Letiště v Tunisu je vzdáleno cca 60 km, v Monastiru cca 100 km a v Enfidhě cca 45 km.

Vybavení: Hotel African Queen Hammamet v africkém stylu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, tři bary, společenskou místnost, obchůdky se suvenýry a konferenční místnost. V areálu hotelu je pěkný venkovní bazén, vnitřní bazén a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pokoje: Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV a balkon. Na pokoji je k dispozici minibar za poplatek (cca 5 TND). Bezpečnostní schránky jsou umístěny na recepci hotelu a jsou za poplatek (cca 1,5 TND/den). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Pláž: Vlastní pláž s jemným pískem, pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází cca 250 m od hotelu. Je od něj oddělena místní komunikací. Lehátka, slunečníky zdarma, plážové osušky na zálohu (cca 10 TND/ks).

Sport a zábava: Hotel African Queen Hammamet pro své hosty pořádá různé animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek jsou kulečník, elektronické hry, masáže a služby lázeňského centra.

Stravování: All inclusive

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty