Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko - pevnina

Le Zenith * * *

Le Zenith
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: BS 504

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Le Zenith se nachází cca 6 km od center měst Hammamet a Nabeul. Nejbližší obchůdky a restaurace jsou cca 100 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 60 km.

Pláž: Hotel leží cca 300 m od vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen místní komunikací. Na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, plážové osušky za poplatek (cca 1 TND/den/osuška).

Pokoje: Klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1. 6.–30. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, telefon a balkon nebo terasu. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci za poplatek (cca 2 TND/ den). Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování: All Inclusive.

Popis: Hotel Le Zenith s pěknou zahradou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dva bary, maurskou kavárnu, diskotéku, obchůdky, kadeřnictví, minimarket a konferenční prostory. V areálu hotelu je krytý bazén, dva venkovní bazény a bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet: Wi-Fi připojení je na recepci zdarma, internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava: Hotel Le Zenith pro své hosty pořádá různé animační, sportovní a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma plážový volejbal, šipky, minigolf, stolní tenis a tenis během dne. Za poplatek kulečník, elektronické hry, sauna, masáže a služby lázeňského centra. Na pláži široká nabídka vodních sportů za poplatek. Nedaleko hotelu se nacházejí 2 golfová hřiště – Yasmine a Citrus. V blízkosti hotelu se také nachází aquapark Flipper.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty