Zpracujeme Vám nabídku!
Djerba

Sangho Village Djerba * * *

Sangho Village Djerba
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Azur Reizen 848

Nezávazná poptávka

Výborné ceny a last-minute!
All-inclusive:

odlet 09.06. a 12.06.-  9.870,- Kč - týden

odlet 09.06. - 11.970,- 11 dní

odlet 12.06. - 12.500,- 12 dní

Dítě do 11,99 let - jen za cenu letenky - 7.990,- Kč

Poloha
Areál hotelu se rozkládá na klidném místě cca 7 km od centra města Midoun, kde se nacházejí různé restaurace, kavárny a bary. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 100 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Pláž s jemným pískem (dno částečně kamenité), pozvolným vstupem do moře, barovým servisem (za poplatek) a sprchami se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Plážové osušky za poplatek (cca 5 EUR/týden) a na zálohu (cca 10 EUR).

Pokoje
Vkusně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 1. 6.–30. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon a SAT TV za poplatek (cca 3 EUR/den). Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Za poplatek možnost přidání miniledničky na pokoj (cca 5 EUR/den). Na vyžádání možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Bezpečnostní schránky jsou na recepci za poplatek (cca 10 EUR/týden).

Stravování
All Inclusive.

Popis
Hotel Sangho Village Djerba koncipovaný v duchu prázdninové vesničky se rozléhá v zelené zahradě se vzrostlými palmami. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, dvě restaurace a bary, maurská kavárna, TV a společenská místnost, nákupní galerie, minimarket a kadeřnictví. V hotelu je vnitřní bazén, pěkný venkovní bazén a oddělený bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava
Hotel Sangho Village Djerba pořádá různé animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis a tenis během dne (osvětlení za poplatek). Kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty