Zpracujeme Vám nabídku!
Kréta

Alkion * * *

Alkion
1
Informace:

Kód nabídky: BS 505

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotel Alkion se nachází v letovisku Adelianos Kampos, jehož centrum je vzdáleno cca 3 km od hotelu (nákupní možnosti). Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny cca 400 m. Do centra města Rethymno je to cca 9 km (dobré spojení zajišťují místní autobusové linky v těsné blízkosti hotelu). Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 70 km.
Pláž: Dlouhá veřejná písčito-oblázková pláž s kamenitými pláty je vzdálena cca 150 m a od hotelu ji odděluje místní komunikace. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 8 EUR/set.

Apartmány pro 2-4 osoby: Mají stejné vybavení jako studia a skládají se z jedné klimatizované ložnice a obývací ložnice (bez klimatizace).

Pokoje: Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV, miniledničku a balkon. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Studia pro 2-3 osoby: Klimatizovaná studia mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, TV a balkon nebo terasu. Skládají se z jedné obývací ložnice s kuchyňským koutkem (vybavení je doplněno na vyžádání) a ledničkou. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování: All Inclusive.
Popis: Příjemný hotel, skládající se ze tří budov, svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a restauraci s barem. Na recepci je možné si pronajmout bezpečnostní schránku za poplatek cca 2 EUR/den. V areálu hotelu se nachází bazén s oddělenou částí pro děti a sluneční terasou (lehátka a slunečníky jsou zdarma).
Sport a zábava: Na pláži mohou hosté využít nabídku vodních sportů za poplatek. Letovisko nabízí mnoho příležitostí k zábavě, můžete si vybrat z řady restaurací, barů a taveren k večernímu posezení.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty