Zpracujeme Vám nabídku!
Korutany

Hotel Cube Nassfeld * * *

Hotel Cube Nassfeld
1 2 3 4 5 6 7 8
Informace:

Kód nabídky: Neckermann 1118

Nezávazná poptávka

Poloha

v blízkosti vleku (cca 50 m) v lyžařské oblasti Nassfeld/Hermagor s více než 110 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti, pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Aprés Ski v hotelu a v bezprostřední blízkosti.

Vybavení

moderní hotel se 129 pokoji ve 2 sousedících budovách (cubech). Velkoryse zařízený odpočinkový kout v hale s pohovkami, TV a krbem. Samoobslužná restaurace, non stop bar, sportbar s terasou na opalování, Cube Club vlastní diskotéka (otevřeno o víkendech) a výtah. Za poplatek: sportovní obchod s půjčovnou lyží a snowboardů.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Pokoje (A3B/A4B): třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky (2 patrové postele), sprcha a WC, box na zavazadla, prosklená místnost show room (předsíň určená k úschově a sušení sportovních oděvů a náčiní). Pokoje (A4A/A8A) čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky a osmilůžkové pokoje pro 7-8 osob (patrové postele). Moderní sprchy a WC na patře.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu až do 15:00 h., večeře formou bufetu o 3 chodech. Speciální silvestrovský bufet a sklenička sektu o půlnoci.

Sport/aktivity

půjčovna zábavního sportovního náčiní jako sněžný skůtr, Airboard, Skifox, Snow­-Tubes, Snow­-bike a mnoho dalšího včetně chráničů, krátkého zaškolení a vstupu do zábavního parku. Nintendo Wii v lobby, pestré indoor a outdoor animační programy (částečně za poplatek). Silvestrovská párty s živou hudbou, DJ a velkým ohňostrojem. Za poplatek: šipky, stolní fotbal a biliár.

Internet

v hotelové lobby WiFi připojení zdarma. 

Wellness

relaxační zóna se saunou a parní lázní.

Skipas v ceně

skipas pro lyžařskou oblast Nassfeld/Hermagor zdarma (neplatí v den příjezdu a odjezdu).

Info

parkování: parkoviště zdarma; 
domácí zvíře: ne; 
příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 26.12.–5.1. denně/5 nocí, 6.1.-31.3. denně/4 noci; 
u
pozornění: možnost rezervace pouze osobám starším 18 let (bez doprovodu rodičů).

Dětská sleva

A2A: 1 dosp. + 1 dítě (2–5,99 let) 100%, (6–15,99 let) 25%. A4A/A4B: 1 dosp. + 1-3 děti (2–5,99 let) 100%, (6–15,99 let) 25%. A8A: 1 dosp. + 1-7 dětí (2–5,99 let) 100%, (6–15,99 let) 25%.

Info pro lyžaře

Vlek/lanovka: cca 50 m (Millenium Express)
Sjezdovka: přímo u hotelu
Snowboard: Halfpipe v lyžařské oblasti
Půjčovna lyží: u údolní stanice
Zimní turistické stezky: od hotelu
Skipas servis: na recepci hotelu

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty