Zpracujeme Vám nabídku!
Tunisko - pevnina

Hotel Skanes Serail * * * *

Hotel Skanes Serail
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: BS 506

Nezávazná poptávka

Poloha: Hotelový areál se nachází na klidném místě, v zálivu Skanes Monastir. Do centra Monastiru, plného obchůdků, restaurací a barů, je to cca 6 km. Letiště je vzdáleno cca 55 km.

Vybavení: Hotel Skanes Serail má k dispozici vstupní halu s recepcí, směnárnu, několik restaurací a barů, konferenční prostory, obchůdky, minimarket, vnitřní bazén s vířivkou, velký venkovní bazén pro dospělé, bazén pro děti a sluneční terasu s výhledem na moře (lehátka a slunečníky zdarma, matrace a plážové osušky za poplatek). V areálu jsou k dispozici nafukovací tobogány (pro děti do 15 let v doprovodu animátora zdarma, jinak za poplatek cca 10 TND/den).

Sport a zábava: Hotel Skanes Serail pořádá různé animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma stolní tenis, minigolf, fotbal, plážový volejbal, basketbal a tenis. Za poplatek kulečník, elektronické hry, turecké lázně a masáže. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Nedaleko hotelu se nacházejí 2 golfová hřiště – Palm Links a Flamingo.

Pokoje: Pěkně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek cca 2,5 TND), miniledničku (za poplatek cca 8 TND/den) a balkon. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Pláž: Hotel leží přímo u menší písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, plážové osušky za poplatek (cca 1,5 TND).
Stravování: 24 hodin All Inclusive.
Internet: Wi-Fi připojení na recepci a internetový koutek za poplatek.

Internet: Wi-Fi připojení na recepci a internetový koutek za poplatek.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty