Zpracujeme Vám nabídku!
Mariánské Lázně

Hotel Agricola Wellness centre * * * *

Hotel Agricola Wellness centre
1 2 3 4
Informace:

Kód nabídky: Mariánské Lázně 632

Nezávazná poptávka

Poloha/popis: Hotel Agricola jedinečný svojí polohou, zařízením a rozsáhlým venkovním resortem umožňuje řadu outdoorových aktivit. Prostředí, ve kterém se hotel nachází samo vybízí k vycházkám a rekreační turistice. Hotel je ideální místo pro wellness, spa a rekreační pobyty. Budova nabízí osvědčené lázeňskérelaxační, rekondiční a rekreační pobyty pro rodiny s dětmi a seniory, ale také relaxační víkendové pobyty v Mariánských Lázních pro ženy a managery k odpočinku.

Pokoje: Hotel celkem nabízí ubytování v 97 pokojích, z toho 12 jednolůžkových, 60 dvoulůžkových, 17 apartmá a 8 apartmá de luxe. Všechny pokoje jsou moderně a účelně vybaveny satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, prostornou koupelnou, na některých pokojích je Wi-fi. Apartmány jsou vybaveny minibarem, trezorem, komfortním nábytkem, luxusní koupelnou s hydro-masážní vanou a v apartmá de luxe i samostatným sprchovým koutem.

Stravování: Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Polopenze se podává výběrem z menu s možností konzumace a´ la carte. Menu jsou rozmanitá a zahrnují také výběr vegetariánských pokrmů. Hotelová restaurace zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín. Hosté mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase. Vinárna v pondělí a úterý uzavřena.

Sport/zábava: letní veřejné akce v hotelu: každý týden ve čtvrtek tradiční grilování, sudé úterý taneční večery,liché úterý koncert "Singende Geigen". Vnitřní vyhřívaný bazén, saunu, stolní tenis, venkovní tenisové kurty, minigolf, petangue, hřiště, venkovní šachy, pískoviště a houpačky pro děti
manikúra, pedikúra, depilace a kadeřnický salon

Léčba a wellnes: Lázeňské služby jsou pod dohledem profesionálního personálu a lékařů:lázeňská léčba - elektroléčba, ultrazvuk, magnetotherapie, biolampa, diadynamik, solux, individuální inhalace a léčba kyslíkem, plynové injekce, lázeňské procedury - slatinné a parafínové zábaly, vodoléčba, podvodní masáže, řada koupelí, wellness a rekondiční pobyty - masáže, léčebný tělocvik, cvičení

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty