Zpracujeme Vám nabídku!
Kvarnerský záliv

Pavilóny KAČJAK * *

Pavilóny KAČJAK
1
Informace:

Kód nabídky: Neckermann 123/01536A

Nezávazná poptávka

Termín: 10.6. - 17.6.2017 

8.872,-Kč/snídaně/osoba

nebo 10.170,-Kč/polopenze/osoba

Vždy na dvoulůžkovém pokoji  

 

Poloha: Klidná, v mírném svahu, na malebném poloostrově v bujné středomořské vegetaci, blízko oblázkové pláže (cca 100 m podle polohy pokoje). 10 minut od centra městečka Dramalj, 4 km od známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů.. Nákupní možnosti cca 200 m, bary cca 100 m.

Vybavení: Resort se skládá z pavilónů se 144 pokoji a 35 bungalovy. Centrální budova s recepcí s trezory (za poplatek), směnárna, restaurace s letní terasou, bar, taneční terasa, TV místnost, obchody, parkoviště (zdarma). Sladkovodní bazén (cca 20 x 10 m). Lehátka a slunečníky za poplatek. Wi-fi na recepci.

Ubytování: Pavilony a bungalovy Kačjak se nacházejí v borovém lese. Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení (WC, sprcha), s balkonem a posezením.
Pavilony – jednopatrové, dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, s možností přistýlky, s balkonem.
Bungalovy – přízemní, dva oddělené dvoulůžkové pokoje s vlastní sprchou/ WC nebo možnost rodinných bungalovů = dva dvoulůžkové pokoje se společnou sprchou a WC, terasou.

Stravování: Volitelně snídaně nebo polopenze. Formou bufetu, v centrální restauraci. Před sezonou do poloviny června a po sezoně od poloviny září – večeře servírovaná – výběr z menu.

Pláž:Kamenitá a betonová plata cca 100 m vzdálená. Lehátka a slunečníky za poplatek. Oblázková pláž vhodná pro děti, s pozvolným vstupem do moře, vzdálená cca 200-300 m.

Sport a zábava: Hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, animační program, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis. Do centra Crikvenice jezdí pravidelná autobusová doprava, v sezoně pak turistický vláček.

Pro děti: dětská postýlka: cca 5 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK.
 
Info
Parkování: v ceně, u hotelu.
Domácí zvíře: ano, po předchozím vyžádání, cca 5 €/den.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 29.6.-6.9. denně/5 nocí.

pdf
stáhnout jako PDF
Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty