Zpracujeme Vám nabídku!

Cestovní kancelář ANCORA byla založena již v roce 1991 a je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky. Již od počátku klade důraz hlavně na kvalitu nabízených služeb a vytváří si individuální přístup ke každému z klientů. A právě proto je sloganem této cestovní kanceláře: Dovolená pro všechny! Zastoupení Plzeň Slovany - Settour!

S cestovní kanceláří ze Šumperku můžeme strávit nádhernou dovolenou na těch nejkrásnějších plážích a také poznat kulturu a pohostinnost zemí jako jsou např. Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko a Řecko, Egypt.

Vždy se můžeme rozhodnout mezi dopravou autobusovou či leteckou. Máme na výběr dovolené za dostupnou cenu v apartmánových domech či hotelech různých kategorií. Ceny za zájezdy zahrnují jak cenu za dopravu, tak za služby delegáta a stravování. 

Při příležitosti Světového dne turismu rada města Primorska uděluje každoročně ocenění nejlepším organizacím za přínos k rozvoji města. Vysokou kvalitu služeb CK ANCORA ohodnotila rada města Primorska oceněním jako nejlepší touroperátor roku 2005, 2007 a 2011.

Zavítejte k nám do Galerie Slovany,  v 1. patře vedle KIku, rádi Vám poradíme.

Těšíme se na Vás, Váš Settour tým

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty