Zpracujeme Vám nabídku!

 

 

 

DERTOUR se řadí k největším cestovním kancelářím v Německu a Rakousku. DERTOUR patří ke skupině firem - “Deutsches Reisebüro“ Německá cestovní kancelář (založené v roce 1917 v Berlíně), která je 100procentní dceřinou společností REWE Group v Kolíně.

 

 

Se svým konceptem individuálně kombinovatelných základních cestovních balíčků je DERTOUR vůdcem na trhu.

 

 

Přes 30 katalogů na sezónu zaručuje neobvyklé nápady na cesty za zajímavými destinacemi.

 

 

DERTOUR má vůdčí postavení na trhu, co se týče cest do Severní Ameriky, Austrálie, Nového Zélandu, Arabských Emirátů a Jižní Ameriky.

 

Jako specialista na individuální zájezdy si zachovává DERTOUR své vedení na trhu také pokud se jedná o destinace jako Asie, Čína, Indický Oceán, Jižní Afrika a „malý“ Karibik.V Evropě nabízí DERTOUR zájezdy do severní, střední a jižní Evropy. Pro dovolenou na vodě má DERTOUR připravený vlastní katalog oceánských plaveb křižníkem po všech světových mořích a také plaveb parníkem po řece, výletů na lodích a plachetnicích. Aktivní dovolené se nekladou žádné meze: k tomu patří speciální nabídky na tenis, jízdu na kole a pěší tůry a stejně tak kitesurfing, rafting nebo lezení po skalách. Golfu věnoval DERTOUR samostatný katalog a stejně tak wellness dovolené.
DERTOUR platí již mnoho let za odborníka na zájezdy do měst.

 

Pro malou dovolenou nabízí DERTOUR od roku 2007 v katalogu “Krátké zájezdy-zážitky” tří až čtyřdenní zajištění cesty do mnoha zemí.

 

 

 

Nezávazná poptávka:

 

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty