Zpracujeme Vám nabídku!

Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Do produktového portfolia patří dále zimní dovolené u moře, zájezdy do exotických zemí a eurovíkendy ve světových metropolích. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především v kategorii pěti- a čtyřhvězdičkových.
Největší zájem je tradičně o charterové letecké zájezdy k moři. Nejoblíbenější destinace jsou stále Egypt, Turecko, Baleáry a řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Kos. Z exotiky u klientů vítězí Dominikánská republika a Kuba.

 

 

Hlavní specializací cestovní kanceláře Nev Dama jsou lyžařské zájezdy do Alp, především do zimních středisek v Itálii, Rakousku, Francii a Švýcarsku. Katalogová nabídka zájezdů do více než 90 evropských lyžařských skiareálů v alpských zemích je nejširší a nejkomplexnější nabídkou lyžování v celé střední a východní Evropě. Zájem o lyžování v nejvyšších evropských horách je velký, mezi nejoblíbenější destinace patří italské regiony Val di Fiemme, Passo Tonale nebo Alta Valtellina, které nabízejí vynikající poměr kvality k ceně. Každá země však má nějakou přednost (výhodou Francie jsou rozsáhlé oblasti lyžování díky propojeným skiareálům a Rakouska zase menší vzdálenost z ČR).
Pro toho, kdo se nespokojí s lyžováním pouze v období zimní sezóny, nabízí pobyty ve střediscích u ledovců, které jsou v provozu téměř celoročně (např. rakouský Kaprun, Hintertux, Stubai, Sölden, Mölltal, Pitztal).
O kvalitě služeb Nev-Dama svědčí to, že v roce 2012 byla (hlasováním veřejnosti) vyhlášena Nejlepší cestovní kanceláří pro dovolenou na horách (TTG Awards 2012).

 

Kompletní nabídku od CK FISCHER a NEV DAMA, včetně osobní konzultace Vám poskytne náš tým - agentura Plzeň - Galerie Slovany, SETTOUR ONLINE

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty