Zpracujeme Vám nabídku!

Kvalitní autobusy z Plzně do Chorvatska, Itálie, Španělska. 

Skvělá úroveň služeb za dostupnou cenu.

Již 25 let se CK Janeta specializuje na rodinné dovolené její nabídka Vám pomůže prožít dovolenou snů, odpočinku, cestování a to za velmi přijatelných cenových podmínek. 
Součástí nabídky je i velmi nadstandardní servis příjemných a milých delegátů, řidičů, animátorů. 
 
V katalogu CK Janeta naleznete velmi žádaná letoviska, jako jsou:

v Itálii - Bibione, Lignano, Eraclea Mare, Caorle, Porto Santa Margherita, Altanea, Lido di Jesolo, Rosolina Mare, Silvi Marina a Kalábrie, ale i mnoho novinek, například Sicíliie a Ischie

v Chorvatsku jsou v nabídce vedle známých letovisek Novi Vinodolski, Omišalj na ostrově Krk, Crikvenice, Selce a ostrova Rab též letoviska Malinska a Baška na Krku, poloostrov Istria, Podgoru, Orebič, Bašku Vodu či Drvenik. 
Pro nejmenší jsou v Chorvatsku připraveny pobyty za přítomnosti zkušených animátorů. 

ve Španělsku kromě známých letovisek Lloret de Mar, Calella, Malgrat de Mar i Santa Susanna nově v nabídce Andalusie, Mallorca

Jedinečná nabídka pro osoby starší 55 let! 

Dotované zájezdy pro seniory - program Europe Senior Tourism je dotační projekt Evropské unie a regionálních vlád zemí zapojených do programu, jehož cílem je občanům EU starším 55 let více zpřístupnit aktivní dovolenou ve vybraných destinacích. Dalším cílem projektu pro seniory 55+ je snížit sezónní výkyvy, které turistický průmysl postihují.

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty