Zpracujeme Vám nabídku!

 

Letošní léto pro ně bude 22. a bezkonkurenční. 

Již tradičně pro Vás připravili širokou nabídku pobytů především v nezapomenutelné Černé Hoře, která se může chlubit průzračným čistý mořem, majestátními horami a téměř nedotčenou přírodu. Zde můžete vybírat mezi 8 denními a 14 denními pobyty.
Vybírat můžete z pestré škály ubytování od komfortně zařízených vil až po luxusní vyhlášené hotelové komplexy, včetně oblíbených klubových hotelů, kde si jistě na své přijdou hosté všech věkových kategorií. Pro nejmenší jsou připraveny zajímavé animační programy, vodní sporty na pláži, karneval, soutěže, zkrátka s námi se Vaše děti na dovolené rozhodně nudit nebudou!
 
Dalším horkým tipem v Kovotour nabídce jsou bezesporu pobyty v Albánii. Přívětiví a usměvaví lidé, křišťálově čisté moře, vysoký standard nabízených služeb a nově také přímé letecké spojení z Ostravy, Brna, Pardubic a samozřejmě Prahy do Tirany, toto je jistě příslibem bezstarostné dovolené v destinaci, která si rok od roku získává stále více příznivců.
 
Také v řadě dalších destinací je pro Vás připravena řada novinek, zejména nových ubytovacích kapacit v Turecku, Bulharsku, Řecku – Chalkidiki, na ostrovech Kréta, Korfu, Thassos a Kypr a samozřejmě také v Chorvatsku.
 
Novinkou v Kovotour nabídce jsou letecké zájezdy na Severní Kypr a Španělsko - Mar Menor

Denně nové skvělé nabídky u nás v Plzni na Slovanech v Galerii Dvořák!!!

Nezávazná poptávka:

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty