Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas platformě settour (Vlastník platformy je společnost Settour online s.r.o.), se sídlem náměstí Generála Píky 2703/27, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), 326 00 Plzeň zapsané u Krajského soudu v Plzni spisovaná značka C 653 (dále jen platforma settour), aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovávali vaši e-mailovou adresu.

 

2. E-mailová adresa bude zpracována za účelem zařazení do databáze pro zasílání obchodních sdělení souvisejících s poskytováním cestovních služeb a doplňkového prodeje zboží.

 

3. Souhlas udělujete na zpracování po dobu 1 roku, pokud tuto dobu neprodloužíte.

 

4. Zpracování osobních údajů je prováděno platformou settour, tedy správcem osobních údajů, osobní údaje však pro tuto společnost mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

 

a. Poskytovatel marketingového softwaru WebContent

b. Poskytovatel nástroje Google formuláře

c. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době platforma nevyužívá.

 

5. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu, emailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek zastavení zasílání obchodních sdělení.

 

6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

- v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Více: Zpracování osobních údajů (GDPR)

Informace
Pro zákazníky, prodejce, agentury
Kontakty